Po długiej nieobecności powracają cieszące się niezmierną popularnością spotkania autorskie. Pierwszym Gościem Saloniku Literacko-Artystycznego w nowym sezonie będzie Przemysław Borkowski, którego wizerunek i nazwisko szerszy odbiorca z pewnością powiąże z Kabaretem Moralnego Niepokoju i kultowym (chociaż całkiem młodym) projektem – „Ucho Prezesa”.
Najbliższa wizyta w inowrocławskiej bibliotece przybliży mniej znaną twarz Przemysława Borkowskiego – kryminalną! Okazją do rozmowy będzie bowiem najnowsza książka autora „Rytuał łowcy”, której premiera przypada na dzień przed spotkaniem. Spróbujemy dowiedzieć się skąd nasz Gość czerpie inspirację do swoich powieści. Borkowski ma już na swoim koncie m.in.: trylogię kryminalną o Zygmuncie Rozłuckim oraz tomik wierszy.
Spotkanie odbędzie się 17 września br. (czwartek) o godz. 18.00 w Saloniku Literacko-Artystycznym przy ul.
J. Kilińskiego 16.

UWAGA:
Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnicy spotkania są zobowiązani zachować środki bezpieczeństwa w postaci maseczki ochronnej i dezynfekcji rąk przy wejściu do Biblioteki. Konieczne jest również wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz poddanie się mierzeniu temperatury. Formularz oświadczenia o stanie zdrowia można pobrać ze strony internetowej Biblioteki.
Wejściówki na wydarzenie oraz formularz oświadczenia o stanie zdrowia można odbierać od 10.09. br.
w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. J. Kilińskiego 16) w godzinach otwarcia.