Po długiej przerwie mamy przyjemność zaprosić do uczestnictwa w spotkaniu autorskim NA ŻYWO. Naszym i Państwa Gościem, w czwartek 18 lutego br. o godz. 18:00 będzie znany i lubiany aktor Andrzej Grabowski. Okazją do rozmowy będzie biografia „Jestem jak motyl”, która ukazała się w listopadzie ubiegłego roku, a którą będzie można kupić po spotkaniu.
Aktor debiutował w 1972 roku, będąc jeszcze studentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, niewielką rolą Edwarda w serialu „Odejścia, powroty”. W ciągu wielu lat pracy zawodowej wykreował niezapomniane role filmowe, teatralne i telewizyjne. Grał w filmach reżyserowanych przez m.in.: Jerzego Hoffmana, Agnieszkę Holland, Wojciecha Smarzowskiego czy Patryka Vegę. Od 1999 roku wciela się w rolę Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Doceniony przez środowisko filmowe i publiczność za swój niebywały talent aktorski został laureatem licznych nagród. W 2009 roku zaprezentował nieznane dotąd oblicze, tym razem jako wokalista.
W celu umożliwienia liczniejszego uczestnictwa w spotkaniu i dzięki uprzejmości Kujawskiego Centrum Kultury odbędzie się ono w Teatrze Miejskim przy Placu Klasztornym 2.

UWAGA: Podczas wydarzenia obowiązuje zachowanie zasad reżimu sanitarnego (obowiązkowe maseczki i dezynfekcja rąk, złożenie oświadczenie o stanie zdrowia i poddanie się obowiązkowi mierzenia temperatury).

Liczba miejsc ograniczona.