header-image

Events: 12th maj 2022

„Miejsce akcji to…” – konkurs internetowy dla czytelników organizowany w ramach Tygodnia Bibliotek polegający na odgadnięciu na podstawie opisu książki w jakim kraju rozgrywa się jej akcja.

Książka – czytanie – biblioteka – wystawa grafik Beaty Gamrowskiej – rysowniczki, ilustratorki, twórczyni m.in. rysunkowych historyjek o kawie i Pączusiu. (Hol Biblioteki Głównej). Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Protokół Kulturalny XVI” współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.

„O zwierzętach bajek wiele” – II edycja zabawy z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek dla czytelników w wieku od 3 do 6 lat. Najmłodsi wraz z rodzicami i opiekunami wypożyczają dowolną bajkę, którą będzie można wybrać ze „złotego regalika”. Do każdej książki dołączony zostanie specjalny folder do uzupełnienia naklejkami „bajkowych zwierząt” do wykorzystania w trakcie …

Moje miasto – moja mała ojczyzna – wystawa zdjęć Inowrocławia wykonanych przez rodziców i dzieci z Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego „Sowa”.

„Biblioteka – świat w jednym miejscu” – z okazji Tygodnia Bibliotek przyjmowanie wycieczek z przedszkoli i szkół oraz przygotowanie okolicznościowych gadżetów dla czytelników odwiedzających bibliotekę w tych dniach.

„Ważne numery” – spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Magmowcy. Przedstawienie przeznaczone dla dzieci od lat 4. Obowiązują zapisy. Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Protokół Kulturalny XVI” współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.

MY się nie nudziMY! – cykl spotkań kreatywno – edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów, w programie: ciekawe zajęcia plastyczne, łatwe eksperymenty, wesołe zabawy dla maluchów i dorosłych.

Events: 12th maj 2022 Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki