header-image

Events: 18th maj 2022

„Pali się! Strażacy ruszają do akcji!” – spotkanie edukacyjne dla dzieci z okazji Dnia Strażaka, w programie: prezentacja multimedialna o strażakach i ich pracy, wyposażeniu osobistym, wozu strażackiego i remizy, a także test wiedzy przeciwpożarowej i ratowniczej – Złota Odznaka Strażaka.

Książka – czytanie – biblioteka – wystawa grafik Beaty Gamrowskiej – rysowniczki, ilustratorki, twórczyni m.in. rysunkowych historyjek o kawie i Pączusiu. (Hol Biblioteki Głównej). Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Protokół Kulturalny XVI” współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.

„O zwierzętach bajek wiele” – II edycja zabawy z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek dla czytelników w wieku od 3 do 6 lat. Najmłodsi wraz z rodzicami i opiekunami wypożyczają dowolną bajkę, którą będzie można wybrać ze „złotego regalika”. Do każdej książki dołączony zostanie specjalny folder do uzupełnienia naklejkami „bajkowych zwierząt” do wykorzystania w trakcie …

Moje miasto – moja mała ojczyzna – wystawa zdjęć Inowrocławia wykonanych przez rodziców i dzieci z Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego „Sowa”.

Z bajką dookoła świata – zajęcia terapeutyczne dla dzieci z Zespołu Szkół im. Marka Kotańskiego z wykorzystaniem literatury dziecięcej, zabawa przy muzyce, rozwiązywanie zagadek.

Events: 18th maj 2022 Czytaj więcej ...

09.06.2023 r. Filia nr 2 przy ul. Chemicznej 9 nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.