header-image

Events at Oddział dla Dzieci „Tajemniczy Ogród”

Letnie krajobrazy – zajęcia manualne dla dzieci, podczas których uczestnicy malować będą wakacyjne krajobrazy inspirowane odwiedzanymi miejscami. Dzieci odbędą również wirtualną podróż śladami najwybitniejszych przedstawicieli malarstwa pejzażowego z wykorzystaniem tabletów.

Coś fajnego prawie z niczego – zajęcia, na których będziemy tworzyć pożyteczne przedmioty (także do zabawy), z materiałów po wykorzystanych wcześniej produktach. Uczestnicy dowiedzą się na czym polega filozofia zero waste, dlaczego warto używać przedmioty ponownie i nadawać im nowe życie.

Events at Oddział dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” Czytaj więcej ...

UWAGA!!! W dniach 23 - 30.06.2022 r. Filia nr 2 dla Dzieci przy ul. Wojska Polskiego 5 i Filia nr 3 przy ul. Szarych Szeregów 2 będą nieczynne.
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza informuje, że od 1 lipca będzie dostępny księgozbiór w Filii nr 3 w nowej lokalizacji, co nie jest równoznaczne z całkowitym zamknięciem placówki znajdującej się przy ul. Szarych Szeregów 2.
W lokalu tym w dalszym ciągu będą trwały prace wewnętrzne polegające na połączeniu dwóch księgozbiorów liczących ok. 30 tys. woluminów oraz prace związane z oddaniem lokalu do KSM.
W związku z powyższym połączenie placówek nastąpi zgodnie z planem 1 sierpnia 2022.