header-image

Events: 18th listopad 2021

Biblioteczka na kółeczkach – cykl spotkań bibliotecznych w okolicznych przedszkolach, w trakcie których pracownicy Filii nr 2 dla Dzieci będą udostępniać swoje zbiory małym czytelnikom.

Świat wyobraźni – zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej poprowadzone przez animatorów z grupy Pomysłowy Dobromir

Podróże bliskie i dalekie – klub filmowy i dyskusyjny dla starszych czytelników i kuracjuszy, w trakcie którego prezentowane będą relacje z podróży bibliotekarza i zaproszonych gości.

Świat wyobraźni – zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej poprowadzone przez animatorów z grupy Pomysłowy Dobromir

Kolorowa Galeria – zajęcia z wykorzystaniem różnych technik rozwijających wyobraźnię i zdolności plastyczne. W programie: zabawy plastyczne inspirowane muzyką, zabawy papierem oraz tworzenie ilustrowanych historyjek.

Jesienna przygoda w kuchni – pełen humoru spektakl opowiadający o przygodach wesołego garnka w wykonaniu Teatru Magmowcy. Spektakl zorganizowany w ramach projektu Protokół Kulturalny XV współfinansowany przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Events: 18th listopad 2021 Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Uprzejmie informujemy, że Filia nr 5 mieszcząca się na terenie Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka pozostaje nieczynna do odwołania. Data zwrotu materiałów bibliotecznych zostanie automatycznie przedłużona.