header-image

Events: 5th listopad 2021

Sylwetki Kujawian – „Feliks Klemens Adamski 1898-1992” – misjonarz, superior w klasztorze markowickim. Prezentacja postaci z okazji 123 rocznicy urodzin. Wystawkę można oglądać do 30.11 br.

Senior potrafi – zajęcia rękodzielnicze prowadzone dla zainteresowanych kulturą swojego miejsca zamieszkania, regionu, (haft ludowy i szydełkowanie prowadzi Pani Sobota Małgorzata, twórczyni ludowa).

Witajcie w naszej bajce – spotkanie dla najmłodszych z bohaterami ulubionych książek zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Wesołą zabawę połączoną z konkursami poprowadzi Lidia Gralak z Animacji na Kółkach. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu Protokół Kulturalny XV współfinansowany przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Co zabawki robią jesienią? – spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Magmowcy. Spektakl zorganizowany w ramach projektu Protokół Kulturalny XV współfinansowany przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Events: 5th listopad 2021 Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Uprzejmie informujemy, że Filia nr 5 mieszcząca się na terenie Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka pozostaje nieczynna do odwołania. Data zwrotu materiałów bibliotecznych zostanie automatycznie przedłużona.