header-image

Events: 8th listopad 2021

Na tropie tajemnic ekologii – zajęcia zorganizowane z okazji Światowego Dnia Zwierząt rozwijające zainteresowania przyrodnicze przy wykorzystaniu tekstów literackich, kreatywnych zabaw ekologicznych, gier, zagadek związanych z ochroną środowiska, oglądanie prezentacji multimedialnych.

W drodze do niepodległości – spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości – występy artystyczne dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół im. Marka Kotańskiego.

„Złota rączka po dziadku” – warsztaty napraw sprzętu i usuwania drobnych usterek technicznych. Zajęcia prowadzonne przez Michała Radwańskiego z Pracowni Cech, architekta, projektanta, inżyniera. Zadanie realizowane w ramach projektu pt. ”Było minęło czy przeminęło?” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Events: 8th listopad 2021 Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Uprzejmie informujemy, że Filia nr 5 mieszcząca się na terenie Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka pozostaje nieczynna do odwołania. Data zwrotu materiałów bibliotecznych zostanie automatycznie przedłużona.