header-image

Events: 12th listopad 2021

Klub Bajkonurrrków – Bądź dobry…także dla ptaków – spotkanie z dziećmi , w programie: pogadanka edukacyjna na temat dokarmiania ptaków, a zwłaszcza doboru właściwej karmy połączona z prezentacją książek o tematyce ornitologicznej. W ramach Dziecięcej Pracowni Rękodzieła dzieci wykonają eko-karmidła dla ptaków.

Oszczędna i gospodarna po babci – warsztaty przeróbek i rekonstrukcji odzieży z krótkim wprowadzeniem do historii mody. Każdy uczestnik warsztatów przerobi, naprawi przyniesioną przez siebie rzecz. Zadanie realizowane w ramach projektu pt. ”Było minęło czy przeminęło?” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Piękno bielactwa – wernisaż wystawy fotografii prezentujących kobiety dotknięte bielactwem autorstwa Eweliny Juskowiak przygotowany przez Zespół Projektowy „Piękno Bielactwa” oraz Stowarzyszenie Alter Ino

Events: 12th listopad 2021 Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Uprzejmie informujemy, że Filia nr 5 mieszcząca się na terenie Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka pozostaje nieczynna do odwołania. Data zwrotu materiałów bibliotecznych zostanie automatycznie przedłużona.