Joanna Brodzik będzie gościem kolejnego spotkania autorskiego w Bibliotece Miejskiej. Aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna z ponad dwudziestoletnim stażem. Znana z cieszących się dużą popularnością seriali: „Kasia i Tomek”, „Magda M.” czy „Domu nad rozlewiskiem”. W tym roku zasiądzie w jury 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych w związku z projektem Arlekinada Tydzień Teatru.
Aktorka kocha podróże i odkrywanie nowych smaków. To one przyczyniły się do zrealizowania jej kulinarnego marzenia jakim było napisanie książki. „Umami. Opowieści i przepisy” jest zbiorem smakowitych ciekawostek. Bohaterka naszego spotkania zabierze nas w kulinarną podróż przez egzotyczne smaki, ale także i nasze tradycyjne. W książce oprócz przepisów znajdziemy fascynujące historie potraw i przypraw.
Biblioteka Miejska w Inowrocławiu zaprasza na apetyczne spotkanie autorskie, które odbędzie się 25 marca 2023 r. o godzinie 16:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym przy ul. J. Kilińskiego 16. Przed spotkaniem będzie możliwość zakupu książki, a tuż po nim okazja do zdobycia autografu. Nie może Państwa ominąć ta kulinarna uczta smaków.

Bezpłatne wejściówki na to spotkanie będzie można odebrać w Wypożyczalni dla Dorosłych od 17 marca.