header-image

Events: 13th grudzień 2022

A kuku! – spotkania rozwijające dla dzieci od 8 miesięcy do 2 lat i ich opiekunów. W programie: zabawy ruchowe i paluszkowe, zabawy z pacynkami, rymowanki i piosenki z pokazywaniem. Warsztaty zostaną poprowadzone przez „Animacje na kółkach”.

„Duże problemy małych ludzi” – zajęcia czytelnicze dla uczniów ze szkoły podstawowej, w trakcie których prezentowane będą wartościowe publikacje poruszające ważne dla nich tematy. W programie: „Gdy pierwsza gwiazdka…” – najpiękniejsze zwyczaje bożonarodzeniowe, dekorowanie świątecznej choinki z tektury falistej, quiz „Jaka to kolęda?”.

Warsztaty zdobienia bombek – podczas zajęć dzieci samodzielnie i według własnego uznania udekorują szklane bombki. Warsztaty poprowadzą animatorzy z grupy „Pomysłowy Dobromir”

Spotkanie autorskie z Dorotą Kolak – aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Artystka w tym roku świętuje czterdziestolecie pracy twórczej w gdańskim Teatrze Wybrzeże. Okazją do spotkania w bibliotece jest książka „Skąd ja panią znam” – zapis rozmowy z aktorką.

Events: 13th grudzień 2022 Czytaj więcej ...