Niezależnie od tego czy mają Państwo plany związane z Tłustym Czwartkiem czy też nie, zapraszamy do Saloniku Literacko-Artystycznego. Tym razem naszym Gościem będzie Ałbena Grabowska. Ta znana i popularna pisarka
o polsko-bułgarskich korzeniach umiejętnie godzi pracę zawodową z pasją literacką. Pierwszą powieść – Tam, gdzie mieszka Orfeusz wydała w 2011 roku. Później były kolejne m.in.: Lot nisko nad ziemią, trylogia Stulecie Winnych, Coraz mniej olśnień. Na podstawie Stulecia Winnych powstał serial pod tym samym tytułem, który cieszył się dużą popularnością. Oprócz powieści dla dorosłych tworzy również literaturę dla dzieci i młodzieży.
W październiku ubiegłego roku miała miejsce premiera jej najnowszej książki Matki i córki, a w marcu ukaże się książka Przysmaki Rodziny Winnych o sekretach kulinarnych serialowej rodziny.
Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki i uzyskanie dedykacji.
Spotkanie odbędzie się w Saloniku Literacko-Artystycznym 20 lutego 2020 r. o godzinie 18:00. Bezpłatne wejściówki można odbierać w Wypożyczalni dla Dorosłych (przy ul. Kilińskiego 16) od 13 lutego.


.