„Szczęście nie jest stacją, do której dojeżdżasz, lecz sposobem podróżowania”. Ciekawe słowa, wypowiedziane przez nieznanego autora. Według niego, nie sam cel daje nam największe szczęście, lecz droga, jaką pokonujemy, by do niego dotrzeć. Największą wartością jest nie to, co osiągnęliśmy, ale nasze starania, wysiłki, nauka, jaką po drodze otrzymaliśmy. Piękne słowa, które warto wziąć sobie do serca. Pragniemy być w życiu szczęśliwi…, ale co tak naprawdę rozumiemy pod tym pojęciem? Jak szukać szczęścia, jak walczyć o nie i czego nie robić, by go nie odstraszyć? Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Szczęścia zapraszamy Was do udziału w zabawie literackiej „Znajdź swoje szczęście…” . Może wśród wybranych przez nas cytatów, znajdziecie swój wyjątkowy, który pomoże Wam w Waszej własnej drodze do szczęścia… I ku pokrzepieniu Wszystkich dążących do szczęścia, cytat nieznanego Autora – „Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami”.

Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest akceptacja Regulaminu i wykonanie zadania: odgadnięcie Autorów wybranych przez nas cytatów o szczęściu.
„Foldery z zabawą można pobierać na naszej stronie internetowej oraz w placówkach Organizatora od 19 do 29 marca 2021 r.
Na odpowiedzi czekamy 30 marca, od godz. 11.00. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze osoby, które zadzwonią pod numer (52) 357 32 45 i udzielą prawidłowej odpowiedzi.
Nagrodami w zabawie będą upominki i biblioteczne gadżety.

Szczęście w bibliotece – regulamin 2

Folder