Czy słyszeliście kiedyś o idei samodzielnego zwiedzania? Czy pomyślelibyście, że można poznać ciekawe miejsca, mając za przewodnika np. smartfon? Tak, to możliwe! A co więcej, zwiedzanie z AUDIOPRZEWODNIKAMI robi teraz furorę w turystyce.

W związku z tym Stowarzyszenie „Nowa Para Butów” przygotowała dla wszystkich zainteresowanych tą formą nie lada gratkę. Przyjdźcie 28 listopada do Saloniku Literacko-Artystycznego i odkryjcie unikalny audioprzewodnik szlakiem Inowrocławskiego Atlasu Kobiet. Dzięki niemu ciekawie spędzicie czas, poznacie zasłużone mieszkanki i odkryjecie ich miejsca na mapie miasta. Wystarczy mieć przy sobie urządzenie mobilne z odpowiednią aplikacją i można ruszać w podróż, poznając nie tylko okolicę, ale i jej historię samodzielnie. Prezentacja audioprzewodnika odbędzie się 28 listopada o godzinie 18:00. Wstęp wolny!

Audioprzewodnik powstał dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miasta Inowrocławia w ramach realizacji zadania z zakresu upowszechniania kultury i dziedzictwa narodowego.