Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Events: 9th maj 2024

Z bajką dookoła świata – zajęcia terapeutyczne dla uczniów z Zespołu Szkół im. M. Kotańskiego z wykorzystaniem literatury dziecięcej, zabawa przy muzyce, rozwiązywanie zagadek.

Dzień Bibliotekarza – spotkanie dla klasy IV z bibliotekarzem, na którym uczniowie dowiedzą się jak wygląda „od kuchni” praca bibliotekarza, wydarzenie połączone będzie z mini-quizem.

Odważny jak lew, zwinny jak tygrys – warsztaty w ramach cyklu „Rękodziełka” z tworzenia wielkoformatowych, upcyklingowych masek z różnych zakątków świata. Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 6-12 lat. Wydarzenie realizowane w ramach obchodów Światowego Dnia Różnorodności Kulturowej (21 maja), ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, odnoszące się do zasady tolerancji i poszanowania dla różnorodności kulturowej oraz …

MY się nie nudziMY! – cykl spotkań kreatywno – edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. W programie: ciekawe zajęcia plastyczne, łatwe eksperymenty, wesołe zabawy dla maluchów i dorosłych.

Five o’clock – warsztaty tematyczne doskonalące znajomość języka angielskiego, prowadzone przez lektora Fundacji „Ekspert – Kujawy”.

Events: 9th maj 2024 Czytaj więcej ...