Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Events: 7th grudzień 2023

„Kiedyś to były zimy!” – wystawa wspomnień i fotografii prezentujących zimowe pejzaże i zabawy z dawnych lat. Ekspozycja przybliży najmłodszym, jak dawniej spędzano czas podczas krótkich dni, siarczystych mrozów i śniegu po kolana. Dorosłych zabierze w sentymentalną podróż przez czas, przypominającą, że zimowe chwile mogą być wyjątkowe, jeśli tylko spędzimy je razem z najbliższymi. Wystawę …

Świat wyobraźni – zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej mające na celu motywowanie do działania, pobudzanie wrażliwości plastycznej poprzez stosowanie różnych technik plastycznych prowadzone przez animatorów z Craft Room.

Klub Rozmaitych Aktywności – spotkanie dla czytelników, kuracjuszy będące okazją do integracji, rozmowy i wymiany doświadczeń. „Zapach, Twoje drugie ja! Jak wybrać perfumy pod choinkę?”. Zajęcia poprowadzi Dorota Jankowska, pasjonatka perfum.

Five o’clock – warsztaty tematyczne doskonalące znajomość języka angielskiego, prowadzone przez lektora Fundacji „Ekspert – Kujawy”.

Events: 7th grudzień 2023 Czytaj więcej ...

Uwaga! Z powodu inwentaryzacji księgozbioru w dniach od 4 do 15 marca 2024 r., Oddział dla Dzieci "Tajemniczy Ogród" będzie NIECZYNNY.
Za utrudnienia przepraszamy.