Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Events: 14th grudzień 2023

„Świąteczna podróż przez kontynenty” – zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat w ramach cyklu „Mały wielki świat – o kulturach dla najmłodszych”, podczas których poznają one inne kultury. Poprzez różnorodne formy aktywności uczestnicy zdobywają nowe doświadczenia i rozwijają ciekawość świata. Grudniowe zajęcia dotyczyć będą tradycjom bożonarodzeniowym w różnych zakątkach świata. Nie zabraknie ciekawostek, rekwizytów …

„Kolorowa galeria”– „Puśćmy wodze fantazji budując choinkowe stożki” – zajęcia, podczas których mali uczestnicy wykonają własne małe choinki zdobiąc styropianowe stożki w rozmaity sposób za pomocą brokatu, cekinów i innych ozdób.

„MY się nie nudziMY!” – cykl spotkań kreatywno – edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. W programie: ciekawe zajęcia plastyczne, łatwe eksperymenty, wesołe zabawy dla maluchów i dorosłych.

Events: 14th grudzień 2023 Czytaj więcej ...

Uwaga! Z powodu inwentaryzacji księgozbioru w dniach od 4 do 15 marca 2024 r., Oddział dla Dzieci "Tajemniczy Ogród" będzie NIECZYNNY.
Za utrudnienia przepraszamy.