header-image

Events: 13th wrzesień 2022

Nie bój się marzyć! – konkurs dla rodziców i opiekunów na napisanie krótkiego opowiadania dla dzieci z podróżą w tle, mówiącego o odwadze i drodze do spełniania swoich marzeń. Sześć najlepszych prac zostanie wyróżnionych nagrodami rzeczowymi. Ponadto prace laureatów zostaną umieszczone na stronie biblioteki w formie „audiobooka”, do którego głosu udzielą znani autorzy literatury dziecięcej. …

A kuku! – spotkania rozwijające dla dzieci od 8 miesięcy do 2 lat i ich opiekunów. W programie: zabawy ruchowe i paluszkowe, zabawy z pacynkami, rymowanki i piosenki z pokazywaniem.

„Guz, guzek, … a może to nowotwór? Profilaktyka, diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych” – spotkanie edukacyjne w zakresie promocji zdrowia z doktorem nauk medycznych i nauk o zdrowiu, specjalistą chorób wewnętrznych Bartoszem Myśliwcem organizowane w ramach współpracy z Wydziałem Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia.

RUMMIKUB – Zagrajmy razem! – cykliczne spotkania dla starszych czytelników, miłośników dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Events: 13th wrzesień 2022 Czytaj więcej ...