header-image

Events: 9th wrzesień 2022

Nie bój się marzyć! – konkurs dla rodziców i opiekunów na napisanie krótkiego opowiadania dla dzieci z podróżą w tle, mówiącego o odwadze i drodze do spełniania swoich marzeń. Sześć najlepszych prac zostanie wyróżnionych nagrodami rzeczowymi. Ponadto prace laureatów zostaną umieszczone na stronie biblioteki w formie „audiobooka”, do którego głosu udzielą znani autorzy literatury dziecięcej. …

Senior potrafi – zajęcia rękodzielnicze dla zainteresowanych kulturą swojego miejsca zamieszkania, regionu.

Żubr Pompik. Miłość i puszcza – spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru A3-Kolekcjonerzy wzruszeń z Hajnówki. Wyjątkowe przedstawienie towarzyszyć będzie happeningowi „Powiedz tak nowym przygodom!” – rozpoczynającemu cykl wydarzeń w ramach projektu „Podróżowanie przez czytanie”. Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.  

Stacja Fantastyka –  Klub Miłośników Literatury i Filmu Fantastycznego, spotkanie z młodzieżą interesującą się fantastyką.

O bardzo miłych pajączkach… czyli skąd się bierze babie lato?: spotkanie edukacyjne dla dzieci w ramach Klubu Bajkonurrków. W programie: zapoznanie dzieci z treścią książki E. Carla „Pajączek” oraz z książkami o tematyce jesiennej. W ramach Dziecięcej Pracowni Rękodzieła: nauka tworzenia pajęczynowego splotu z małym pajączkiem w środku.

Events: 9th wrzesień 2022 Czytaj więcej ...