header-image

Events: 1st czerwiec 2022

Odkrywamy Inowrocław – coroczna edycja internetowego quizu z wiedzy o Inowrocławiu, jego historii, tradycji, obyczajach, legendach, znanych i zasłużonych mieszkańcach etc. skierowany do mieszkańców i sympatyków Inowrocławia. Quiz można rozwiązywać do 6.06.br.

Odjazdowy Dzień Dziecka – figle, psoty i chichoty… – Dzień Dziecka w Bibliotece, w programie: „Mali ale Wielcy czyli Mali Ludzie – Wielkie Marzenia” – prezentacja książek dla najmłodszych inspirujących do marzeń i wiary w ich spełnienie oraz „Wystrzałowy kącik plastyczny” – same miłe rzeczy do zmalowania.

Events: 1st czerwiec 2022 Czytaj więcej ...

UWAGA!!! W dniach 23 - 30.06.2022 r. Filia nr 2 dla Dzieci przy ul. Wojska Polskiego 5 i Filia nr 3 przy ul. Szarych Szeregów 2 będą nieczynne.
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza informuje, że od 1 lipca będzie dostępny księgozbiór w Filii nr 3 w nowej lokalizacji, co nie jest równoznaczne z całkowitym zamknięciem placówki znajdującej się przy ul. Szarych Szeregów 2.
W lokalu tym w dalszym ciągu będą trwały prace wewnętrzne polegające na połączeniu dwóch księgozbiorów liczących ok. 30 tys. woluminów oraz prace związane z oddaniem lokalu do KSM.
W związku z powyższym połączenie placówek nastąpi zgodnie z planem 1 sierpnia 2022.