header-image

Events: 28th styczeń 2022

„Papierowa wiklina” – warsztaty plastyczne dla dorosłych z wykorzystaniem papieru z recyklingu i zastosowaniem techniki polegającej na wyplataniu z rurek – papierowych ozdób

Zapraszamy do fantastyki – cykliczne prezentacje online nowości książkowych z gatunku fantastyki, będące w zbiorach filii.

„Stacja Fantastyka” – Klub Miłośników Literatury i Filmu Fantastycznego, spotkanie z młodzieżą interesującą się fantastyką. W programie, zabawa literacka, zagadki, quizy szyfrowe, rebusy zorganizowane z okazji 130 rocznicy urodzin J.R.R Tolkiena. Rozegranie partii gry planszowej pt. „Wyprawa po pierścień”.

„Żyj z pasją” – spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy zarażają swoją pasją i hobby do aktywnego lub twórczego spędzania czasu. Ponadto wirtualne wędrówki po regionie z wykorzystaniem czasopism i książek o tematyce krajoznawczo – historycznej mające zachęcić uczestników spotkań do ich odkrywania i poznania na nowo. Spotkanie prowadzi przodownik turystyki pieszej Antoni Ścigacz.

Events: 28th styczeń 2022 Czytaj więcej ...

Uwaga! W dniach 1.02 - 11.02.2022 r. Filia nr 2 dla Dzieci, ul. Wojska Polskiego 5, będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji księgozbioru. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy czytelników do innych placówek.