header-image

Events: 20th styczeń 2022

„Sentymentalny spacer po dawnym Inowrocławiu” – całodzienna prezentacja slajdów przedstawiających przedwojenny i współczesny Inowrocław, w nawiązaniu do styczniowych obchodów rocznic – 837. rocznicy pierwszego zapisu o naszym mieście i 77. rocznicy wyzwolenia Inowrocławia spod okupacji hitlerowskiej.

„Miasta skrzyżowanie” – zabawa zorganizowana z okazji Imienin Miasta Inowrocławia. Krzyżówka będzie dostępna dla mieszkańców Inowrocławia w Bibliotece Głównej oraz filiach. Dla tych, którym uda się poprawnie rozwiązać krzyżówkę przygotowaliśmy upominki.

„Planszówki zimą” – mini turniej gier planszowych – „Memory”, „Warcaby”, „Double” i inne.

„Pogłówkuj i złóż” – w nawiązaniu do Dnia Składanki i Łamigłówki – ciekawe składanki z papieru oraz łamigłówka do rozwiązania,

„Podróże bliskie i dalekie” – klub filmowy i dyskusyjny dla starszych czytelników i kuracjuszy, w trakcie którego prezentowane będą relacje z podróży zaproszonych gości.

Events: 20th styczeń 2022 Czytaj więcej ...

Uwaga! W dniach 1.02 - 11.02.2022 r. Filia nr 2 dla Dzieci, ul. Wojska Polskiego 5, będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji księgozbioru. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy czytelników do innych placówek.