Witaj!

Przed Tobą ważne zadanie: udział w XXIX edycji konkursu czytelniczego „Wielka Gra” organizowanego przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza. Dotarłaś/łeś aż tu, a to oznacza, że książki Justyny Bednarek/Majki Milejko/J.K. Rowling nie mają przed Tobą żadnych tajemnic!

Quiz składa się z 10 pytań zamkniętych, w których tylko 1 z 3 odpowiedzi jest prawidłowa, a czas na ich udzielenie ograniczony – upływający czas można zobaczyć w dolnym prawym rogu.

W „Wielkiej Grze” możesz wziąć udział tylko 1 raz, więc postaraj się. Do zwycięstwa liczą się nie tylko punkty za prawidłowo udzielone odpowiedzi, ale także czas! Nim zaczniesz, wybierz właściwy temat, a następnie wypełnij rubrykę ze swoimi danymi, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Dziękujemy Tobie Uczestniku oraz wszystkim osobom zaangażowanym, za czas poświęcony na przeczytanie książek i przygotowanie się do konkursu. Cieszymy się ogromnie, doceniamy i życzymy powodzenia! Mamy nadzieję, że kolejna edycja konkursu przebiegnie w tradycyjnej formie.

A teraz… do dzieło 🙂

Regulamin