Interesujesz się fotografią? Już 24 września, o godz. 16:00 zapraszamy na warsztaty z Patrykiem Erbetowskim – fotografem i twórcą wideo, specjalizującym się w fotografii krajobrazowej. Patryk należy do Foto-teamu Notopstryk i prowadzi dwa kanały YouTube. Z wykształcenia fototechnik i dziennikarz. Prowadził warsztaty i prelekcje podczas największych festiwali podróżniczych w Polsce m.in. WTS, Kalejdoskopy, Śladami Marzeń. Jego zdjęcia można było oglądać na wystawach podczas dużych wydarzeń fotograficznych m.in Targów Foto-Video w Łodzi, World Travel Show w Warszawie, czy Olympus Perspektiv Playground we Wrocławiu.

Warsztaty składać się będą z części teoretycznej i praktycznej. Na warsztaty należy zabrać własny aparat i kartę pamięci.

Miejsce wydarzenia: Salonik Literacko-Artystyczny, ul. Jana Kilińskiego 16

Obowiązują zapisy telefoniczne (52) 352 72 37 lub osobiste w „Tajemniczy Ogrodzie”. Zdjęcia wykonane podczas warsztatów posłużą do celów promocyjnych Biblioteki.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Podróżowanie przez czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

plakat