Trzech autorów, trzy pasje, a wśród nich zwierzęta! Mowa o Krzysztofie Nowakowskim, Tomaszu Samojliku i Marcinie Kostrzyńskim. Autorzy tych niezwykle barwnych książek dla dzieci już niebawem opowiedzą o tym jak powstaje książka, skąd czerpią pomysły, a także czego potrzebują do ich tworzenia. Spotkaniom towarzyszyć będą rozmowy o strachu z literaturą w tle! Bądźcie z nami online!

30.09.2020 r., godz. 17:00 – spotkanie online z Krzysztofem Nowakowskim – podróżnikiem, maszerem, miłośnikiem gór i psich zaprzęgów oraz autorem książek, pt. „Lapońska przygoda Mai”, a także „23 kilometr” wypełnionej pasją i miłością do natury i zwierząt.

02.10.2020 r., godz. 17:00 – spotkanie online z Tomaszem Samojlikiem – biologiem, popularyzatorem przyrody, rysownikiem, twórcą komiksów oraz wielu książek dla dzieci, takich jak m.in.: „Żubr Pompik”, „O rety! Przyroda” i „Umarły las”.

Uwaga! Spotkanie z Tomaszem Samojlikiem odbędzie się „na żywo – online” z możliwością zadawania pytań i słania pozdrowień!

04.10.2020 r., godz. 17:00 – spotkanie online z Marcinem Kostrzyńskim – przyrodnikiem, autorem książki „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach” oraz wielu filmów przyrodniczych, gdzie zwierzęta mają duszę i wrażliwość nie większą niż nasza.

Spotkania dostępne na stronie Facebook i YouTube Biblioteki.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

O potworach