Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy „Oko w oko z Potworami”, będący podsumowaniem projektu „Książkostory i Potwory”! Co będzie można zobaczyć? Przede wszystkim fantastyczne prace uczestników projektu, dzięki którym wspólnie oswajaliśmy strach! Galerię urozmaicą grafiki kolorowych potworów, będące zachętą do rozmowy z dzieckiem o emocjach i kolorach!

Uwaga! Podczas otwarcia wystawy, zaplanowanej 23 października o godz. 16:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu „Mój kolorowy Potwór”. Z uwagi na bardzo ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy pod nr tel. (52) 352 72 37 lub osobiście w „Tajemniczym Ogrodzie”.

Wystawa odbędzie się pod reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości – o których informować będą specjalne naklejki!

To jednak nie wszystko! O godz. 17:00 przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę – spektakl w wykonaniu Teatru Barnaby, o którym możecie przeczytać tutaj https://www.jan-kasprowicz.bmino.pl/teatr-barnaby-zaprasza.html

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

wystawapotwory