Zapraszamy do udziału w spotkaniu z utalentowanym aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym – Łukaszem Simlatem. Nasz Gość w 2000 roku został absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie i wtedy też zadebiutował na szklanym ekranie. Pierwszym filmem z Jego udziałem był obraz „Warszawa” Dariusza Gajewskiego. Za rolę sprzedawcy w etiudzie Pawła Maślony – „Magma”, otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia.
W kolejnych latach Łukasz Simlat znalazł się w obsadzie aktorskiej u czołowych reżyserów młodego pokolenia m.in.: Kasi Adamik, Agnieszki Smoczyńskiej i Tomasza Wasilewskiego. Za swoją pracę został uhonorowany najważniejszymi nagrodami filmowymi: Złotą Kaczką, Orłem i Złotymi Lwami, spotkał się również z uznaniem krytyków i widzów. Aktora mogliśmy ostatnio oglądać w obrazie Małgorzaty Szumowskiej „Śniegu już nigdy nie będzie” i serialu Jana Holoubka „Rojst’97”.
Spotkanie, podczas którego z Gościem o aktorstwie i nie tylko, porozmawia krytyk teatralny i filmowy – Łukasz Maciejewski, odbędzie się 11 października br. o godzinie 18:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym.

UWAGA:
Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki na spotkanie będą dostępne w Wypożyczalni dla Dorosłych
od 4 października.
Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad obowiązującego reżimu sanitarnego, obowiązują maseczki zakrywające usta i nos.