Nasza Biblioteka już od kilku lat zapewnia swoim Czytelnikom darmowy dostęp do Legimi – cyfrowego repozytorium książki elektronicznej. Liczba kodów, które możemy rozdać co miesiąc jest niestety bardzo mocno ograniczona.

W tym roku mamy miłą niespodziankę. Przed samymi świętami dowiedzieliśmy się, że otrzymaliśmy tych kodów więcej! Wszystkich chętnych do skorzystania z możliwości czytania książkowych nowości bez konieczności wychodzenia z domu zapraszamy po odbiór kodów. Można zgłaszać się po nie telefonicznie (52 357-93-89), mailowo (wypozyczalnia@bmino.pl) i osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych.

Kody należy pobrać i zarejestrować do 31 grudnia 2020 roku. Z Legimi korzystać można przez miesiąc od daty rejestracji kodu.

Darmowe kody dedykowane są naszym Czytelnikom. Jeżeli nim nie jesteś, a chcesz skorzystać z tej oferty to nic straconego. Kartę biblioteczną założyć można w każdej placówce Biblioteki.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

#narodowyprogramrozwojuczytelnictwa #legimi #legimiwbibliotece #ksiazkaelektroniczna