Mówi się, że przez żołądek najlepiej trafić do serca. Czy tak jest istotnie, przekonamy się już 12 stycznia o godzinie 17:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym. Tego dnia w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się spektakl Magdaleny Smalary „Kobieta do zjedzenia” .

Podczas występu usłyszymy piosenki o jednej z naszych największych przyjemności – o jedzeniu. Aktorka zaprezentuje najpiękniejsze polskie teksty takich twórców jak: Julian Tuwim, Wojciech Młynarski czy Agnieszka Osiecka. Będzie to ukłon wobec wszystkich tych, którzy lubią jeść. Utwory przeplatane będą zabawnymi komentarzami aktorki, dotyczącymi jej potyczek z jedzeniem i o stosowanych przez nią dietach.

Kiedy już Magdalena Smalara trafi do Państwa żołądków i serc, będą mogli Państwo otrzymać jeszcze jedno serce. Wystarczy wrzucić datek na szczytny cel do puszek wolontariuszy WOŚP, którzy pojawią się w holu biblioteki.

Wydarzanie organizowane jest w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Bezpłatne wejściówki na spektakl można odbierać od 3 stycznia 2020 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych przy
ul.J. Kilińskiego 16.