header-image

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zaprasza 26 listopada 2019 r. na godzinę 16:00 do Saloniku Literacko-Artystycznego, na wernisaż wystawy książeczek uczestników projektu „Poczytaj mi, TATO!”. Projekt, który we współpracy ze Stowarzyszeniem Nowa Para Butów i Zakładem Karnym w Inowrocławiu trwał od września tego roku, obejmował zajęcia i warsztaty dla ojców z dziećmi, które przygotowywały do stworzenia książeczek z bajkami.

Na wystawie będzie też można zobaczyć fotografie, które pokazują etapy prac nad bajkami. Podczas wydarzenia, specjalnie dla dzieci fragmenty bajki „Proszę słonia” Ludwika Jerzego Kerna, przeczyta utalentowana aktorka Sonia Bohosiewicz. Podczas spotkania porozmawiamy również o książce autorstwa naszego Gościa „Nasza chmura. 30 minut z dzieckiem bez patrzenia w ekran”, w której zawarte są pomysły jak kreatywnie spędzić czas z pociechami.

Na zakończenie spotkania, zostaną wręczone podziękowania dla uczestników projektu.

Wystawę książeczek, będzie można oglądać w Saloniku Literacko-Artystycznym do 10 grudnia. Wstęp wolny,

Wydarzenie zorganizowano we współpracy ze Stowarzyszeniem „Nowa Para Butów” oraz Zakładem Karnym
w Inowrocławiu w ramach projektu „Poczytaj mi TATO!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast