Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Events: 21st marzec 2024

Wrastanie w czytanie – akcja zachęcająca rodziców do założenia karty bibliotecznej swojemu dziecku, systematycznego korzystania z zasobów Biblioteki oraz do udziału w wydarzeniach, które organizuje. Nowy czytelnik otrzyma zakładkę i roślinkę, która pomoże pielęgnować zamiłowanie do przyrody i czytania. Akcja potrwa do 30 kwietnia br.

Z bajką dookoła świata – zajęcia terapeutyczne dla uczniów z Zespołu Szkół im. M. Kotańskiego z wykorzystaniem literatury dziecięcej, zabawa przy muzyce, rozwiązywanie zagadek.

Zielono mi – konkurs recytatorski dla klas III-V SP nr 9 o tematyce wiosny.

Kraina uśmiechu – Tajlandia – zajęcia z cyklu „Mały Wielki Świat-o kulturach dla najmłodszych”, podczas których uczestnicy odkrywać będą kulturę Tajlandii. W programie mi.in. tajski savoir-vivre, tajemnice plemienia Kayan, na czym polega śmigus dyngus po tajsku oraz tajniki manufaktury tajskich parasolek i wachlarzy. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat, na których poprzez różnorodne formy …

MY się nie nudziMY! – cykl spotkań kreatywno – edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. W programie: ciekawe zajęcia plastyczne, łatwe eksperymenty, wesołe zabawy dla maluchów i dorosłych.

Five o’clock – warsztaty tematyczne doskonalące znajomość języka angielskiego, prowadzone przez lektora Fundacji „Ekspert – Kujawy”.

Events: 21st marzec 2024 Czytaj więcej ...