Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Events: 21st marzec 2023

Wrastanie w czytanie – akcja zachęcająca rodziców do założenia karty bibliotecznej swojemu dziecku, systematycznego korzystania z zasobów Biblioteki oraz do udziału w wydarzeniach, które organizuje. Nowy czytelnik otrzyma zakładkę i roślinkę, która pomoże pielęgnować zamiłowanie do przyrody i czytania. Akcja potrwa do 30.04 br.

RUMMIKUB – Zagrajmy razem! – cykliczne spotkania dla starszych czytelników, miłośników dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Fitness dla dzieci – ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe dla dzieci od 6 lat. Uczestnicy systematycznie ćwicząc i bawiąc się jednocześnie mają okazję wypracować nawyki właściwej postawy ciała, a także wyciszyć się i zrelaksować. Zajęcia poprowadzi Jana Tichonova – instruktorka fitness, bungee fitness i pilates.

Szymborska na wiosnę – otwarcie wystawy poświęconej poetce, tłumaczce, krytyczce i eseistce Wisławie Szymborskiej. Podczas wernisażu zostaną ogłoszone wyniki konkursu „Kolaż z Szymborską” organizowanego w 100- lecie urodzin noblistki. Prace plastyczne inspirowane życiem Wisławy Szymborskiej będą uzupełnieniem wystawy.

Events: 21st marzec 2023 Czytaj więcej ...