header-image

Wydarzenia:

Sylwetki Kujawian – „Apolinary Jankowski 1899-1939” – 120. rocznica urodzin i 80. rocznica śmierci prezydenta Inowrocławia

„Senior potrafi” – zajęcia rękodzielnicze prowadzone dla zainteresowanych kulturą swojego miejsca zamieszkania, regionu, (haft ludowy i szydełkowanie prowadzi Pani Sobota Małgorzata, twórczyni ludowa)

Spotkania w „Siódemce” – zajęcia cykliczne dla dzieci. W programie: zabawy literackie i ruchowe, rozwiązywanie krzyżówek, łamigłówek, rebusów i zagadek; gry planszowe i zabawy komputerowe oraz z wykorzystaniem Internetu. Akwarelka – zajęcia sekcji plastycznej (kolorowanki, zabawy plastyczne).

Spektakl pt. „Cyfrowy kapturek – historia jakiej jeszcze nie znacie” w wykonaniu aktorów Teatru familijnego Tandem. Opowieść na motywach popularnej bajki, jednak w zupełnie innej odsłonie. Nowoczesny Kapturek i Wilk w wersji miasteczkowej. Śmiech, zabawa, integracja i edukacja w jednym spektaklu. Spotkanie adresowane do dzieci od lat 3.

„Żyj z pasją” – spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy zarażają swoją pasją i hobby do aktywnego lub twórczego spędzania czasu. Ponadto wirtualne wędrówki po regionie z wykorzystaniem czasopism i książek o tematyce krajoznawczo – historycznej mające zachęcić uczestników spotkań do ich odkrywania i poznania na nowo. Spotkanie prowadzi przodownik turystyki pieszej Antoni Ścigacz.

„Valar Morghulis – Valar Doheris” – finał konkursu czytelniczego ze znajomości drugiej części książki George R.R Martina „Starcie królów” oraz drugiej serii serialu pt. „Gra o tron”

Wydarzenia: Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast