header-image

Wydarzenia:

Sylwetki Kujawian – „Franciszek Benedykciński 1882-1964” – 55. rocznica śmierci mistrza rzeźnickiego, działacza rzemieślniczego i społecznego

„Nosorożec w dorożce” – zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków z okazji Światowego Dnia Nosorożca. W programie: czytanie wiersza L.J. Kerna pt. „Nosorożec w dorożce”, książeczki A. Głowńskiej pt. „Kicia Kocia w Afryce” oraz zagadki i zajęcia plastyczne

„Stwórz własny łapacz snów” – warsztaty z tworzenia własnoręcznych ozdób o charakterze etnicznym. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Protokół kulturalny XIII”

Spotkania w „Siódemce” – zajęcia cykliczne dla dzieci. W programie: zabawy literackie i ruchowe, rozwiązywanie krzyżówek, łamigłówek, rebusów i zagadek; gry planszowe i zabawy komputerowe oraz z wykorzystaniem Internetu. Akwarelka – zajęcia sekcji plastycznej (kolorowanki, zabawy plastyczne).

„Kalejdoskop Gier” – cykliczne spotkania miłośników dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. W programie: gry planszowe, karciane, zręcznościowe.

„Stacja Fantastyka” – Klub Miłośników Literatury i Filmu Fantastycznego. Gry planszowe, dyskusje nad książką i filmami i seriali fantastycznymi, konkursy i zabawy związane z literaturą i filmem fantastycznym.

Wydarzenia: Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast