header-image

Wydarzenia:

„Piszą, że…” spotkanie z Dorotą Gellner – poetką, prozaikiem, autorką książek dla dzieci, tekstów piosenek, słuchowisk radiowych, bajek muzycznych. Spotkanie przeznaczone dla dzieci 6-10 lat. Realizowane w ramach projektu „DziałaMy-Czytamy!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

„Senior potrafi” – zajęcia rękodzielnicze prowadzone dla zainteresowanych kulturą swojego miejsca zamieszkania, regionu, (haft ludowy i szydełkowanie prowadzi Pani Sobota Małgorzata, twórczyni ludowa)

Spotkania w „Siódemce” – zajęcia cykliczne dla dzieci. W programie: zabawy literackie i ruchowe, rozwiązywanie krzyżówek, łamigłówek, rebusów i zagadek; gry planszowe i zabawy komputerowe oraz z wykorzystaniem Internetu. Akwarelka – zajęcia sekcji plastycznej (kolorowanki, zabawy plastyczne).

„Stacja Fantastyka” – Klub Miłośników Literatury i Filmu Fantastycznego. Gry planszowe, dyskusje nad książką i filmami i seriali fantastycznymi, konkursy i zabawy związane z literaturą i filmem fantastycznym.

„Spotkanie Klubu Bajkonurrrków” – spotkanie edukacyjne z dziećmi i rodzicami, „Pokaż kulturę i dbaj o NATURĘ!”, w programie: jak być zielonym, czyli jak poprawnie obcować z naturą, o niepożądanych i pożądanych zachowaniach wobec przyrody (m.in. w oparciu o książkę „Ekologiczne dzieciaki czyli BON TON w przyrodzie”). W ramach Dziecięcej Pracowni Rękodzieła – wykonanie ręcznie malowanych …

Wydarzenia: Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast
+