Mamy dobrą wiadomość dla sympatyków konkursu czytelniczego „Wielka Gra”. Już teraz można rozpocząć przygotowania do tegorocznej edycji konkursu. Zadaniem uczestników jest wybranie jednego z dwóch tematów dostosowanych do wieku, a następnie przeczytanie książek  zaproponowanych przez Organizatora.

W tym roku są to: „Przybij piątkę Kociej Szajce” i … daj się ponieść detektywistycznej przygodzie   z nieustraszonymi i przezabawnymi bohaterami książek Agaty Romaniuk oraz „Teoretycznie możliwa katastrofa” z trójką przyjaciół w książkach Rafała Kosika.

Zgłoszenia udziału przyjmują wszystkie filie Biblioteki Miejskiej do 18 września włącznie. Finał konkursu odbędzie się 30 września 2023 r. o godz. 10:00 w Oddziale dla Dzieci przy ul. Jana Kilińskiego 16. Jeżeli będzie większa liczba uczestników przewiduje się eliminacje pisemne, które odbędą się 23 września 2023 r. o godz. 10:00 w Bibliotece Głównej. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych z miasta i powiatu inowrocławskiego. Więcej szczegółów w Regulaminie

Nagrody czekają!!

Konkurs organizowany w ramach projektu „Protokół Kulturalny XVII”, współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia