Nasza Biblioteka będzie gościć znaną ze swojego zaangażowania w sprawy ekologii piosenkarkę Reni Jusis, absolwentkę Dyrygentury Chóralnej na Akademii Muzycznej w Poznaniu, autorkę tekstów, muzyki, producentkę nagrań, honorową członkinię światowej organizacji ekologicznej WWF.
Reni Jusis aktywnie wspiera działania na rzecz ochrony przyrody. Jest ambasadorką  akcji  „Strefa Karmienia Piersią” i Niezależnej Inicjatywy Rodziców i Położnych „Dobrze urodzeni”, założycielką portalu dla rodziców Ekomama.pl, współautorką książki „Poradnik dla zielonych rodziców”, w której znajdziemy setki pomysłów na to, jak wychowywać następne pokolenia w szacunku do świata, w którym żyjemy.
Spotkanie odbędzie się 22 października  br. (czwartek) o godz. 17:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym przy ul. J. Kilińskiego 16.
Działanie organizowane w ramach  projektu „Przebudzeni do działania” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
UWAGA
Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnicy spotkania są zobowiązani zachować środki bezpieczeństwa w postaci maseczki ochronnej i dezynfekcji rąk przy wejściu do Biblioteki. Konieczne jest również wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz poddanie się mierzeniu temperatury. Formularz oświadczenia o stanie zdrowia można pobrać ze strony internetowej Biblioteki.
Wejściówki na wydarzenie oraz formularz oświadczenia o stanie zdrowia można odbierać od 12 października w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. J. Kilińskiego 16) w godzinach otwarcia.
ss