W ciągu niespełna 400 dni podróży pokonali 114 tysięcy kilometrów. Odwiedzili 42 państwa na 4 kontynentach. Teraz podzielą się swoimi wrażeniami i udowodnią, że wyprawa dookoła świata z dwójką dzieci nie jest niemożliwa.

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza 17 września 2019 r. o godz. 18.00 do Saloniku literacko-Artystycznego (ul. Kilińskiego 16) na spotkanie autorskie z rodziną Łopacińskich z Torunia! Podróżnicy w trakcie swojej wyprawy nie spali w pięciogwiazdkowych hotelach, nie jeździli wynajętymi samochodami, a jednak dowiedzieli się m.in., gdzie są piękne
i PUSTE plaże oraz w jaki sposób przeżyć z kilkoma dolarami w kieszeni? W trakcie spotkania oprócz barwnej prezentacji multimedialnej z podróży będzie można wziąć udział w warsztatach parzenia herbaty i jedzenia pałeczkami, a tuż po spotkaniu kupić książkę i zdobyć pamiątkowy wpis.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie można odbierać w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16) od 9 września br. Liczba miejsc ograniczona!

bbbb