Każdy z nas nosi w sobie historie warte opowiedzenia! Wystarczy je tylko odkryć i wydobyć tkwiący w nas potencjał!

Już 12 września o godz. 15:00 zapraszamy na kurs pisania bajek dla dzieci z Małgorzatą Wardą – rzeźbiarką oraz pisarką nurtu literatury obyczajowej, dwukrotnie nominowaną do nagrody głównej Festiwalu Literatury Kobiet. Autorka w roku 2013 otrzymała nagrodę za powieść o tematyce wykluczenia, a w 2016 roku odebrała Grand Prix dla najlepszej powieści napisanej przez kobietę za „Najpiękniejszą na niebie”. W 2015 zadebiutowała jako pisarka dla młodzieży, zdobywając nagrodę IBBY. Za tę samą powieść otrzymała prestiżowe międzynarodowe wyróżnienie literackie White Ravens 2016. Powieść „5 sekund do Io” znalazła się wśród książek roku 2016 polecanych przez Internationale Jugendbibliothek, International Youth Library.

Kurs przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą spróbować swoich sił w kreatywnym pisaniu!

Miejsce wydarzenia: Biblioteka Główna, Antresola, ul. Kilińskiego 16

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy telefoniczne (52) 352 72 37 lub osobiste w „Tajemniczym Ogrodzie”. Zdjęcia wykonane podczas wydarzenia posłużą do celów promocyjnych Biblioteki.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Podróżowanie przez czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

plakat