Książnica zaprasza na kolejne zajęcia w ramach projektu ”Poczytaj mi, TATO!”.

Tym razem zajęcia kierujemy tylko do ojców, którzy podczas warsztatów kreatywnego pisania, będą się starali przelać na papier wymyśloną przez siebie bajkę. „ Chodzi mi o to, aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa…”. Autor tego cytatu – Juliusz Słowacki, choć niewątpliwie był mistrzem słowa musiał zdawać sobie sprawę z tego, że precyzyjne i poprawne przelewanie własnych myśli na papier, nie jest łatwe. Uczestnikom warsztatów pomoże w tym Małgorzata Warda- pisarka, malarka i rzeźbiarka. Autorka poczytnych książek m.in.: Dziewczyna z gór, Dziewczynka, która widziała zbyt wiele, Jak oddech.

Zgłoszenia na zajęcia, które odbędą się 17 października o godzinie 1600, przyjmujemy pod numerem telefonu (52) 35-27-237 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczym Ogrodzie” przy ul. Kilińskiego 16. Liczba miejsc ograniczona!

Warsztaty organizowane są we współpracy ze Stowarzyszeniem „Nowa Para Butów” oraz Zakładem Karnym w Inowrocławiu w ramach projektu „Poczytaj mi TATO!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.