Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie drobnych przedmiotów sentymentalnych oraz starych fotografii swoich bliskich lub znajomych. Poprzez nadesłane zdjęcia, chcemy pokazać, jak na przestrzeni lat zmieniała się moda i styl naszych mieszkańców.
Jeżeli takie zdjęcia czy pamiątki posiadacie i możecie je nam wypożyczyć, prosimy, przynieście je do Wypożyczalni Biblioteki Miejskiej, przy ul. Kilińskiego 16. Skany lub zdjęcia fotografii możecie przesłać również drogą mailową na adres wypozyczalnia@bmino.pl.
Dostarczone fotografie i rzeczy zostaną wyeksponowane na wystawie (w listopadzie), na której znajdą się również odnowione stare meble, przedmioty związane z właścicielami wytwórni mebli „Bracia Malczyk”, działającej na lokalnym rynku oraz zrekonstruowane ubiory.
Dla osób, które zaangażują się w nasze wydarzenie, przygotowaliśmy małe upominki. Na Wasz odzew czekamy do 30 września 2021 r.
Działanie organizowane jest w ramach projektu „Było minęło czy przeminęło?” dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Uwaga! Osoby, które przekażą nam fotografie, proszone są o wypełnienie i dostarczenie lub przesłanie pocztą elektroniczną (skan) Zgody na publikację wizerunku.

zgoda na publikację