Mamy dla Was świetną wiadomość! Już 19 i 20 września w ramach projektu, pt. „Książkostory i Potwory” będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowym happeningu „Ach! Fajne książki, że aż strach!” Przekonacie się, że Internetowa zabawa może być równie fantastyczna! – a zadbają o to:

19.09.2020 r. 11:00 Lidia Gralak z „Animacji na kółkach”, która zabierze Was w niezwykły świat magii – pełen tajemnic
i zachwycających zdarzeń! Nie zabraknie również warsztatów kreatywnych, podczas których wspólnie będziemy pozbywać się strachu! Ale to nie wszystko! Uwaga! Pani Lidka przygotowała dla Was niespodzianki! Prezentowe boxy, które niebawem będzie można odebrać w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród”! Jak je zdobyć? Wystarczy uważnie śledzić naszą stronę Facebook, a dowiecie się – co, gdzie i jak! Liczba boxów ograniczona!

19.09.2020 r. 16:00 Teatr Baj Pomorski ze spektaklem „Przypadki Doktora Bonifacego Trąbki”, gdzie razem z kukułką, sową z restauracji, psem Burkiem, jeżem i innymi zwierzętami będziecie mogli oswoić się z wizytą w pokoju lekarskim! Po obejrzeniu spektaklu już żaden gabinet nie będzie Wam straszny! A jeśli zapragniecie wybrać się do Teatru osobiście to być może będziecie mieć taką okazję! Wystarczy, że obejrzycie spektakl i weźmiecie udział w naszym mini konkursie. Do wygrania Vouchery do Baja Pomorskiego! Uwaga! Spektakl dostępny przez dwa dni!

20.09.2020 r. 16:00 Agnieszka Matusiak „Dirty Dancing Instruktor” – razem z którą powróci odrobinę lata! To dobra okazja by wziąć udział w niezwykłych zajęciach tanecznych! Musicie uwierzyć nam na słowo! To naprawdę świetna zabawa, która doda Wam mnóstwo pozytywnej energii i tyle samo siły!

Małe niespodzianki przygotowaliśmy dla Was również w naszej Bibliotece! 🙂
Happening dostępny online na naszym kanale YouTube i stronie Facebook.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.