Na początku istniała Wielka Otchłań… a potem? Z ciała wielkiego olbrzyma bogowie zbudowali 9 światów. A potem? Wiele się wydarzyło. A jeszcze więcej wydarzyć się ma, kiedy nadejdzie czas zwany Ragnarök. Posłuchajcie jak to było na początku i o tym co nas czeka. Co działo się kiedy Thor wyruszał na wyprawy, aby zmierzyć się z olbrzymami. Poznajcie historie mężnych wojowników i opowieść o sile miłości. To wszystko już 17 października, o godz. 18:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym!

SZYMON GÓRALCZYK: bajarz, podróżnik i poszukiwacz. Z opowieściami odwiedził wiele miast w Polsce i za granicą, prowadząc spotkania m.in. na festiwalach w Meksyku, Kubie i Palestynie. Wierzy w moc słowa, które może kształtować rzeczywistość.

Używane instrumenty: tagelharpa, kantele, bęben obręczowy, drumla, misa.

Zdjęcia wykonane podczas spotkań posłużą do celów promocyjnych biblioteki. Bezpłatne wejściówki będą do dostępne od 10.10.2022 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych przy ul. Jana Kilińskiego 16.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Podróżowanie przez czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

plakat