Misiowy Świat w Bibliotece
Like | Biblioteka NP | 25 listopada, 2025 | Relacje | 84457
Dzisiejsze cykliczne „Spotkanie z Bajką” w Filii nr 12 upłynęło w wyjątkowo miękkiej, puchatej i pełnej uśmiechów atmosferze. Razem z uczniami Zespołu Szkół Marka Kotańskiego świętowaliśmy jutrzejszy „Dzień Pluszowego Misia” – święto, które z roku na rok dostarcza nam mnóstwo radości.
Czytaliśmy „Przygody Misia Uszatka”, który jak zawsze podbił serca dzieci swoim ciepłem i prostotą. Układaliśmy misiowe puzzle, ćwicząc spostrzegawczość i cierpliwość. Odgadywaliśmy misie z bajek – od Misia Uszatka po Gumisie. Dzieci bez trudu rozpoznały swoich ukochanych bohaterów. To było pełne śmiechu i dobrej zabawy spotkanie, które po raz kolejny udowodniło, że misie – te małe i te duże mają w sobie coś naprawdę magicznego.






