„Ludzie-Drzewa” to wystawa artystyczna, nietuzinkowa, pełna wdzięku i wrażliwości. Bohaterami wystawy nie są profesjonalni modele, a bibliotekarze, którzy na co dzień pracują w inowrocławskiej książnicy. Na wyjątkowych fotografiach, wykonanych przez Patrycję Wegner-Keiling podkreślają związek człowieka z naturą w otoczeniu drzew.
__________

Wernisaż wystawy, który odbył się w Saloniku Literacko-Artystycznym był pełen wzruszeń i wspomnień, a muzyka która wybrzmiewała za sprawą Krzysztofa Kosińskiego nadała mu wyjątkowego tonu. Artystka podkreśliła, że drzewa są dla niej wyjątkowo ważne, a współpraca z inowrocławskimi bibliotekarzami była czystą przyjemnością. Patrycja Wegner-Keiling zadedykowała wystawę niedawno zmarłemu pedagogowi – Maciejowi Świtalskiemu, który kiedyś powiedział: „Patrycja będziesz robić wielkie i piękne rzeczy, masz ogromne serce i pamiętaj, że możesz być kim chcesz”. „Ludzie-Drzewa” są doskonałym przykładem.

Raz jeszcze dziękujemy Patrycji za jej wrażliwą duszę, którą przelała na fotografie. Dziękujemy za współpracę, która była przyjemnością. Dziękujemy za dobre słowa i upominki w postaci zdjęć, które są i będą wspaniałą pamiątką.
Dziękujemy uczestnikom wystawy i Krzysztofowi Kosińskiemu za piękną oprawę muzyczną.

Wystawę można oglądać do 31 sierpnia w Saloniku Literacko-Artystycznym, przy ul. Jana Kilińskiego 16. Sesja fotograficzna odbyła się w Parku Solankowym i Balczewie.