Tajemniczy Ogród przygotował dla Was niespodziankę! Podczas ferii zimowych, będziecie mogli wziąć udział w nietypowych zajęciach:

28.01. Rękodziełka – malowanie na „szkle” czyli tworzymy zimowe pejzaże! Podczas spotkania dzieci zapoznają się z techniką malowania za pomocą palców i cieniutkich pędzelków na przezroczystej i śliskiej powierzchni.

31.01. Mały Wielki Świat – o kulturach dla najmłodszych. Opowieści o wiecznym lodzie – czyli historie o mieszkańcach Arktyki. Zajęciom towarzyszyć będą warsztaty z eko-sztuki, podczas których powstaną oryginalne zabawki z recyklingu.

04.02. Pilates – zimowa terapia ruchem – zajęcia poprowadzi Jana Tichonova – instruktorka fitness, bungee-fitness i pilates.

07.02. Bajkowy Seans Filmowy – podczas spotkania uczestnicy seansu przeniosą się do świata pełnego magii, zwrotów akcji i wzruszeń, a wszystko to za sprawą świetnie dobranej muzyki, animacji i głównych bohaterów, wśród których będą królować lwy.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą od godz. 12:30!

Uwaga!
Zajęcia są darmowe i przeznaczone dla dzieci w wieku od 6-12 lat. Obowiązują zapisy pod nr tel. (52) 352 72 37 lub osobiście w Tajemniczym Ogrodzie, przy ul. Jana Kilińskiego 16. Liczba miejsc ograniczona!

fgfg