Już niebawem – 16 października odbędą się warsztaty literackie dla osób dorosłych „Był sobie Potwór 1” pod okiem kulturoznawczyni, pisarki i laureatki Paszportu Polityki – Sylwii Chutnik! Aby dopełnić powstałe „dzieła” i rozpocząć przygodę z rysunkiem, proponujemy również warsztaty ilustratorskie „Był sobie Potwór 2”! W świat ilustracji zabierze Was Marta Solińska – inowrocławska artystka i absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu!

Jeśli chcecie poczuć twórczą atmosferę, stworzyć niepowtarzalną ilustrację dla swojego dziecka – zapraszamy we wtorek, 20 października 2020 r., o godz. 16:00! Czekamy na Was w „Tajemniczym Ogrodzie” przy ul. Jana Kilińskiego 16! Spróbujcie swojej przygody z rysunkiem, a przekonacie się, że ilustrowanie wcale nie jest strasznie!

Do udziału zapraszamy osoby, które brały udział w warsztatach „Był sobie potwór 1” oraz wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił!

Zapisy pod nr tel. (52) 352 72 37 lub osobiście w „Tajemniczym Ogrodzie”

Uwaga! W dniu wydarzenia należy dostarczyć oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka, które jest dostępne na stronie biblioteki lub wypełnić je na miejscu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ilustratorskie