Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Daily Archives: 27 marca 2023

Wspólnie wykonamy zręczne zakładki

Już we wtorek 28 marca o godz. 16.00 zapraszamy dzieci w wieku 6+ do Filii nr 4 na kolejne zajęcia z cyklu „Zręczne łapki”. Tematem przewodnim będzie Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, który przypada 2 kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Podczas spotkania najmłodsi wykonają ciekawe zakładki do książek. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne (52) 357 51 08.

Wspólnie wykonamy zręczne zakładki Czytaj więcej ...

Jak u mami

Joanna Brodzik była gościem kolejnego spotkania autorskiego w Saloniku Literacko-Artystycznym, gdzie zaprezentowała swoją książkę „Umami. Opowieści i przepisy”. Tytuł książki nawiązuje do smaków z dzieciństwa, które każdy z nas chciałby odtworzyć w swojej kuchni. Aktorka została przyjęta bardzo entuzjastycznie przez licznie zebranych czytelników. Atmosfera była przyjazna i swobodna, a pani Joanna opowiadała o swojej inspiracji do napisania książki, dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami i historiami ...

Jak u mami Czytaj więcej ...

Dnia 21 lutego br. Filia nr 7 przy ul. Marulewskiej 7 będzie nieczynna.

Uwaga! Z powodu inwentaryzacji księgozbioru w dniach od 4 do 15 marca 2024 r., Oddział dla Dzieci "Tajemniczy Ogród" będzie NIECZYNNY. Za utrudnienia przepraszamy.