header-image

Daily Archives: 15 listopada 2022

Zamek Książ – Perła Dolnego Śląska

Miłośników podróży bliskich i dalekich zapraszamy 21 listopada 2022 r. o godz. 15.00 do Filii Nr 1 przy ul. Wilkońskiego 32. Tematem spotkania będzie jeden z największych i najpiękniejszych kompleksów pałacowych w Polsce – wałbrzyski Zamek Książ z ciekawą historią pełną legend i tajemnic. Podziwiać będziemy wspaniałe komnaty, podziemia zamkowe, urokliwe tarasy, ogrody w stylu angielskim, palmiarnię księżnej Daisy oraz Mauzoleum. Do zobaczenia!

Zamek Książ – Perła Dolnego Śląska Czytaj więcej ...

baner

Jesienią wszystko się rudzi!

Oddział dla Dzieci „Tajemniczy Ogród”, zaprasza na zajęcia z cyklu „Rękodziełka”, podczas których wykonamy lisie dekoracje, idealne do każdego domu! To gratka nie tylko dla fanów tych sympatycznych, futrzastych zwierząt, ale i dzieci, które uwielbiają zajęcia plastyczne. To również świetna okazja dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją małą, artystyczną przygodę! Na zajęcia zapraszamy dzieci od 6 lat. Zapisy (52) 352 72 37 Zdjęcia wykonane podczas ...

Jesienią wszystko się rudzi! Czytaj więcej ...

Informujemy Czytelników, że z dniem 1 kwietnia 2023 r. został wprowadzony nowy Regulamin korzystania ze zbiorów i usług bibliotecznych Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.