Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Daily Archives: 21 marca 2022

bisz

Poeta refleksyjny – spotkanie z Biszem

Czy zamiłowanie do literatury i muzyki można połączyć? Oczywiście, że tak! Przykładem na to jest twórczość Bisza – rapera, którego teksty skłaniają do wielu niecodziennych refleksji. Bez wątpienia jest to artysta wyjątkowy, tworzący „po coś”, nigdy od niechcenia. Swoje inspiracje czerpie z otaczającego świata, a towarzyszące mu emocje możemy odnaleźć w wielu utworach, które zapadają na długo w myślach niejednego odbiorcy. Taki jest również audiobook ...

Poeta refleksyjny – spotkanie z Biszem Czytaj więcej ...

baner1

Będziemy tworzyć lalki teatralne!

Zapraszamy na kolejne, wiosenne spotkanie z cyklu „Rękodziełka”. Tym razem zajęcia odbędą się w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru. Będziemy bawić się materiałami, kolorami i wzorami. Wszystko po to, by stworzyć wyjątkowe lalki teatralne, poruszane przez niewidzialnego animatora. Zapraszamy dzieci w wieku od 6-12 lat. Obowiązują zapisy telefoniczne (52) 352 72 37 lub osobiste w „Tajemniczym Ogrodzie”. Do zobaczenia!      

Będziemy tworzyć lalki teatralne! Czytaj więcej ...

Ekologicznie, praktycznie i plastycznie… – Filia nr 7 zaprasza na warsztaty

Filia nr 7 oraz animatorzy z pracowni kreatywnej Pomysłowy Dobromir zapraszają dzieci od lat 6. na warsztaty malowania eko – toreb. Warsztaty odbędą się 25 marca o godz. 16.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Kilińskiego 16 . Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr. (52) 357 32 45.

Ekologicznie, praktycznie i plastycznie… – Filia nr 7 zaprasza na warsztaty Czytaj więcej ...